Ben jij werkzaam in een overheidsinstelling of gemeente? Kom dan naar onze kennissessie op 17 april. Iris Intranet en Bind slaan de handen ineen en organiseren dit jaar voor de tweede keer een interactieve kennissessie, speciaal gericht op gemeenten en overheidsinstellingen.
Wij horen natuurlijk vele vragen tijdens sessies. Veel voorkomende vragen zijn:
- welke positie heeft Office365 in het geheel?
- Hoe zorg ik ervoor dat de gebruikers actief blijven op de digitale werkomgeving?
- Hoe bevorderen we samenwerking en kennisdeling?
- Wat is het centrale startportaal voor de medewerkers?
- Hoe zorg ik voor een juiste adoptie?
En zo zijn er nog vele vragen op te noemen. Ze worden allemaal besproken tijdens de sessie. Benieuwd hoe je een digitale werkomgeving optimaal kan gebruiken binnen je gemeente of overheidsinstelling? Schrijf je dan in voor de kennissessie van 17 april!
De sessie wordt gestart met een presentatie van Martin Siepel. Hij is werkzaam als Community manager bij de gemeentelijke werkorganisatie De Kompanjie. In het verleden heeft hij diverse andere digitale werkomgevingen, waaronder die van de gemeente Oldambt, tot een succes gemaakt.
Onder leiding van Arthur (Iris Intranet) en Peter (Bind) wordt er in groepen gewerkt aan verschillende uitdagingen die je tegen kan komen. Deze uitdagingen hebben verschillende onderwerpen, zoals adoptie, activatie, belangen managen, samenwerken etc. Tot slot worden deze uitdagingen aan elkaar gepresenteerd, zodat iedereen met dezelfde informatie naar huis gaat.
Voor wie?
Ben jij werkzaam bij een overheidsinstelling en ben je verantwoordelijk voor de digitale werkomgeving? Ben je samen met een projectteam op zoek naar een sociaal intranet of digitale werkomgeving en wil je graag meer informatie en kennis krijgen? Schrijf je dan in voor deze sessie.
Inschrijven is niet meer mogelijk!
Praktische informatie
Wanneer: 17 april 2019
Tijd: 14.00 – 17.00. Ontvangst 13.30
Locatie: Nijverheidsweg 16a
3534 AM Utrecht
Er is voldoende parkeergelegenheid
![]() |
Arthur Turksma is succesvol ondernemer en eigenaar/creatief directeur bij Iris Intranet. Het is zijn niet aflatende missie om het belang van gebruiksvriendelijkheid in de digitale omgeving onder de aandacht te brengen bij beslissers en beïnvloeders. Arthur is een veelgevraagd spreker bij congressen en symposia over onderwerpen als 'Intranet Design Thinking' & 'Digital Employee eXperience (DEX)'. |
![]() |
Peter Staal is strategisch consultant en mede eigenaar van Bind. Hij adviseert organisaties op het gebied van community management. Inspireert organisaties tijdens presentaties op congressen en symposia maar ook tijdens kennissessies zoals deze. Hij gelooft sterk dat het geheel meer is dan de som der delen. |
![]() |
Martin Siepel is werkzaam als Community manager bij de gemeentelijke werkorganisatie De Kompanjie. Hij heeft niet alleen hun eigen digitale werkomgeving tot een succes gemaakt, maar ook diverse digitale werkomgevingen bij andere overheden. |
Iris Intranet organiseert dit evenement in samenwerking met Bind Community Building.